NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ski Jumps - Jak działają specjalizacje?

2020-04-29 16:41:00

W kwestiach wizualnych, zmiany w Ski Jumps dotyczyły zarówno nowej oprawy czatu tekstowego, jak i odświeżenie samej gry oraz jej interfejsu. To jednak tylko przystawka do dania głównego, jakim są specjalizacje skoczka narciarskiego. Tytuł to menadżer online z krwi i kości, zatem nie mogło obyć się bez możliwości dokładnego szkolenia swojego zawodnika. Ale czym właściwie są owe specjalizacje?

Mowa tutaj o 9 cechach naszego skoczka narciarskiego. Mają one bezpośrednie przełożenie na statystyki w 3 głównych fazach skoku - podczas wybicia, lotu i lądowania. Rozwijanie specjalizacji to jednymi słowy zwiększanie bonusu do wyników osiąganych w poszczególnych fazach. Jak konkretnie wyglądają specjalizacje?

SIŁA ODEPCHNIĘCIA OD BELKI – podstawowy bonus do współczynnika wybicia
UŁOŻENIE CIAŁA NA NAJEŹDZIE – podstawowy bonus do współczynnika wybicia
RÓWNOWAGA ODBICIA – podstawowy bonus do współczynnika lotu
UŁOŻENIE NART W KSZTAŁT LITERY "V" – podstawowy bonus do współczynnika lotu
STYL ODJAZDU – podstawowy bonus do współczynnika lądowania
CELNOŚĆ WYBICIA – extra bonus do współczynnika wybicia
RÓWNOWAGA – extra bonus do współczynnika lądowania
WYKORZYSTANIE WIATRU – extra bonus do współczynnika lotu
ZACHOWANIE W TRUDNYCH WARUNKACH – extra bonus do współczynnika lądowania

Trening specjalizacji odbywa się na zasadzie minigry, podczas której gracz zgaduje liczbę z danego przedziału. Dziennie można podjąć się treningu maksymalnie 3 takich specjalizacji, natomiast konto premium umożliwia przeprowadzenie aż 5 sesji. Dodatkowym bonusem jest fakt, że wtenczas gracz otrzymuje informację, czy błędnie wskazana liczba była zbyt mała lub zbyt duża. Taka próba trwa 5 minut, a jej koszt to 10 PE lub 1 PP. 

Mimo, iż obecnie sezon skoków narciarskich nie odbywa się (podobnie jak i inne rywalizacje sportowe), to zabawa w Ski Jumps trwa bez przerwy. Rozgrywka jest prowadzona na dwóch serwerach, z czego Nowe Igrzyska zapewniają pełnoprawne doświadczenie sezonu narciarskiego w grze online, a niedawno wprowadzony Szybki Turniej to dynamiczne i nowatorskie przełożenie menadżera skoków narciarskich na potrzeby intensywnej gry multiplayer MMORPG

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: