NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Portal MMO buduje największą bazę gier multiplayer

2020-04-30 15:33:00

Tworzenie serwisu o grach wideo to nie lada wyzwanie. Każdego dnia świat obiegają różne nowe informacje, a sama branża jest bardzo dynamiczna. Nie inaczej jest w sytuacji, gdy portal nastawiony jest na gry wieloosobowe. Każdy z nas może się w takim gąszczu informacji pogubić, a w znalezieniu idealnej produkcji dla siebie pomaga encyklopedia gier na Portalu MMO przygotowany przez firmę SuperNova Interactive wdrażającą projekty IT.

Jej zadaniem jest usystematyzowanie gier w bazie na kilka kategorii, zależnie od ich parametrów. Stąd tez, znajdują się tam zarówno popularne shootery, jak i gry MMORPG, darmowe gry online czy inne, mniej lub bardziej podobne. Każda gra posiada swój opis, podstawowe dane, a także galerię, materiały wideo i bierze udział w pojedynkach z innymi grami.

To właśnie pojedynki są szczególnie interesującą funkcją, gdyż nie tylko pomagają znaleźć podobne tytuły, lecz wskazują, która z danej gry jest najzwyczajniej lepsza. Od kogo do zależy? Od graczy – to oni poprzez oddawanie głosów wpływają na pozycję gry w rankingu.

System oceny jest bardzo przejrzysty. Gra posiada trzy główne parametry (grafikę, fabułę i grywalność), w których może być oceniana. Jest także możliwość pozostawienia swojego komentarza na temat danej produkcji. Baza gier cały czas rośnie i dostarcza informacji zarówno o nadchodzących premierach, jak i klasycznych, znanych i lubianych produkcjach.

Poza swoją encyklopedią, Portal MMO dostarcza również najświeższych informacji ze świata gier. Mowa tutaj zarówno o recenzjach gorących produkcji, jak też informacjach na temat darmowych gier online, które również mają swoje miejsce w serwisie. Nie zabraknie ciekawostek dla fanów jakiegokolwiek gatunku czy stylu zabawy. 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: