NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Najlepsze gry na PC

2022-08-09 22:34:00

Top gry na PC to przede wszystkim najlepsze z gier z gatunku AAA. Tworzone przez największych i najbardziej popularnych producentów, którzy wydają miliony na jeden tytuł. Najlepsze z najlepszych to te, które podnoszą poziom rozgrywki na kolejny level, cieszą graczy dopracowaną, świetną grafiką niemal nowej generacji. Są stworzone z wielkim rozmachem, ale i dopracowane do perfekcji. Nie wymagają zbyt wielkiej ilości patchy i naprawy błędów tuż po premierze.

Obecnie jedną najbardziej rozchwytywanych wciąż gier jest Death Stranding zaprojektowany przez jedną z najjaśniejszych gwiazd growej areny wśród producentów. Gra, która przenosi nas do świata, gdzie zmarli potrafią ingerować w ludzkie losy, ich powłoki są śmiertelnym zagrożeniem, a gracz wciela się w rolę dostawcy, którego zadanie wybiega daleko ponad dostarczanie zamówień. To pewny top sprzedażowy ostatnich kilku miesięcy.

Rise of the Tomb Raider, Horizon Zero Dawn i najnowsze części Assassin’s Creed. O tych tytułach chyba nie trzeba wiele mówić. Przedstawione w perspektywie trzecioosobowej są gwarantem dobrej rozrywki przez wiele długich godzin gry. Z pełną zwrotów akcji fabułą, w całkiem nowej formule, jak Odyssey, z protagonistami, którzy nie boją się wyzwania, walki i zagadek. To obecnie najlepsze gry PC na rynku, które dziennie przyciągają tysiące graczy do zabawy.

Mówiąc o grach na komputery osobiste, nie można zapomnieć o sieciowych gigantach, którzy mają chyba grono najbardziej zagorzałych fanów w historii gier wideo. To Fortnite, CS: GO, Apex Legends - najbardziej pożądane strzelanki na świecie. A w dodatku są to przecież darmowe gry PC. To te z produkcji, które cieszą się największą popularnością, które podnoszą poziom rywalizacji, pozwalają na grę z przyjaciółmi i rodziną lub profesjonalną rywalizację o wielkie pieniądze.

Warto również wspomnieć o kategorii gier sportowych, które zdobywają coraz większą popularność. Najnowsza produkcja w klimacie skoków narciarskich Ski Jump Simulator opracowana przez polskie studio SuperNova Interactive pozwala na rywalizację na wielu skoczniach o różnych parametrach technicznych. Każda z nich prezentuje odmienny profil, nachylenie i długość rozbiegu, dlatego zwycięstwo na jednej, nie jest gwarantem uzyskania najlepszych wyników na drugiej. Na gracza czekają także liczne wyzwania wśród których warto wymienić dynamiczne warunki pogodowe takie jak zmieniający się podczas skoku kierunek i nasilenie wiatru. Ski Jump Simulator oferuję świetną rywalizację z innymi pasjonatami tego popularnego w Polsce sportu, jakim są niewątpliwie skoki narciarskie.

Pośród najlepszych tytułów nie może zabraknąć gier strategicznych i symulatorów, które chyba najlepiej pokazują możliwości komputerów osobistych. Jest przecież jedna z najlepiej sprzedających się serii w historii, czyli Civilization Sid Meier’a czy nowa produkcja, która jeszcze nie opuściła fazy wczesnego dostępu, a już znalazła dużą grupę odbiorców, czyli Satisfactory. Pierwszej, słynnej PC gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, natomiast drugi tytuł pozwala na rozbudowę wielkiej fabryki na obcej i odrobinę nieprzyjaznej planecie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: